این مکان مجهزبه دوربین مداربسته

این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد

فایل لوگوی برچسب این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد

اگر در مکان خود دوربین مداربسته نصب کرده اید و می خواهید آن را به افراد اعلام نمایید فایل عکس لوگوی برچسب آن برای دانلود رایگان دراین مطلب قرار دارد. حتما آکاهی دارید که طبق قانون موظف هستید با برچسب هشدار آن را اعلام نمایید تا همگان از نصب دوربین مدار بسته در مکان شما اطلاع پیدا کنند. حال اگر احتیاج به فایل هشدار این مکان مجهز به دوربین می باشد، دارید ما فایل آن را برای شما در ابعاد و سایز های مختلف آماده کرده ایم که می توانید آن را به صورت رایگان در طرح‌های مختلف دانلود کنید و با چاپ عکس از آن به صورت برچسب استفاده کنید. همچنین به صورت فایل فتوشاپ psd میتوانید در فایل رنگی هشدار برچسب این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد تغییرات دلخواه خود را انجام دهید.

نکته قابل توجه: بعضی از عکس ها به دلیل با کیفیت بودن و سایز بزرگ خود، این جا به صورت صحیح در این ابعاد نشان داده نمی شود که این دلیل بر خراب بودن یا طرح نا مناسب آن نیست. فقط کافی است که طرح دلخواه خود یا تمام طرح ها را به صورت رایگان دانلود (ذخیره) کنید تا در دستگاه خود تصویر عکس را به صورت درست با کیفیت بالا مشاهده کنید و با چاپ (پرینت) آن از برچسب هشدار استفاده کنید.

 

 فایل عکس رنگی لوگوی برچسب هشدار دوربین مداربسته

 

فایل عکس لوگوی این مکان مجهز به دوربین مداربسته می‌باشد شفاف

این تصویر دارای ویژگی شفاف است و مناسب برای چاپ روی هر جنس با هر رنگ به غیر از کاغذ مهموای است.

به طور مثال بعضی افراد می خواهند روی برچسب طلقی پلاستیک این هشدار را چاپ کنند تا روی شیشه سکوریت زیبا تر شود یا کاغذی خاص که لازم است چاپ روی آم بدون رنگ زمینه باشد که این مفایل مناسب اینگومه افراد است.

طرح عکس لوگوی هشدار دوربین مداربسته با کیفیت بزرگ

برچسب این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد

برای دیدن عکس ها در ابعاد اصلی به صورت کامل و درست آن را ذخیره کنید.

 

طرح فایل لوگوی هشدار دوربین مداربسته شفاف

 

فایل عکس رنگی برچسب هشدار دوربین مداربسته برای دانلود

 

فایل باکیفیت این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد

 

عکس این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد

 

فایل برچسب لوگوی هشدار دوربین مداربسته برای نصب در اماکن

دوستان عزیز در این مطلب برای شما چند طرح مختلف در سایزهای مختلف طراحی و آماده شده که هم اکنون می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و با چاپ لوگوی هشدار این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد ، به صورت برچسب در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید. همچنین به صورت فایل psd در فتوشاپ بر روی آن تغیرات دلخواه خود را انجام دهید.

نکته قابل توجه این هست که بعضی عکس ها به دلیل کیفیت و سایز بالا در این جا با فرم به هم خورده نشان داده می شود که باید آنها را دانلود یا ذخیره نمایید تا در محل ذخیره خود بتوانید آنها را با فرم، شکل و سایز صحیح ببینید و با انتخاب طرح مورد علاقه خود فقط آن را چاپ یا پرینت نماید.

کلیه حقوق این وب سایت مطعلق به ایمن سازان ارتباط آی تی می باشد www.cctvs.ir قدرت گرفته از همکاران اپن کارت فارسی با ما به روز باشید